OutlookBack

Automatyczna kopia zapasowa pliku PST (Outlook)

Aplikacja umożliwia automatyczne tworzenie kopii zapasowych pliku PST, w którym Microsoft Outlook przechowuje wiadomości e-mail, kalendarz i kontakty.

OutlookBack wykorzystuje mechanizm VSS, aby uzyskać dostęp do pliku PST nawet, gdy Outlook jest uruchomiony. Kopia może być wykonywana na nośniku podłączonym do komputera lub w udziale sieciowym.

Możliwe jest zdefiniowanie harmonogramu backupów oraz warunków sprawdzanych przed rozpoczęciem tworzenia kopii. Dzięki temu program może np. rozpocząć wykonywanie kopii tylko, gdy potwierdzi, że do komputera podłaczony jest określony dysk lub w sieci dostępny jest adres serwera.

Istnieje również opcja automatycznej kompresji archiwizowanego pliku PST do formatu ZIP (w tym też zabezpieczenia archiwum hasłem), co pozwala na 20-30% redukcję rozmiaru kosztem kilkukrotnie dłuższego czasu przygotowania kopii i zwiększonego wykorzystania procesora w trakcie procesu.

Przykładowo - archiwizacja pliku PST o wielkości 20GB z komputera wyposażonego w dysk SSD oraz procesor i5 IV-generacji do udziału sieciowego na dysku NAS poprzez sieć 1Gbps zajmuje 4-6 minut. W przypadku zastosowania kompresji czas wydłuża się do 15-20 minut.

Do prawidłowego funkcjonowania aplikacja potrzebuje:

  • System Windows 7/8/8.1/10 lub Server 2008/2012/2016,
  • Microsoft Outlook od wersji 2000,
  • Microsoft .NET Framework w wersji 4.5 lub wyższej (standardowo zainstalowany w systemach Windows 8, 8.1 oraz 10),
  • połączenie z internetem (w celu aktywacji).

Cena licencji: 20 zł netto.

Kup licencję!

Aby złożyć zamówienie na licencję wypełnij poniższy formularz.
W ciągu kilku godzin na wskazany adres e-mail otrzymasz klucz licencyjny oraz fakturę!

24.60 zł brutto20 zł netto

Administratorem Twoich danych osobowych jest INTENSYS Sp. z o.o. z siedzibą w Chojnicach (89-600), przy ul. Jedności Robotniczej 34. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia i ewentualnej obsługi posprzedażnej. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w klauzuli informacyjnej ochrony danych osobowych.